Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Nadzieja Cup po raz czwarty

Główne zdjęcie
Piotr Dzikiewicz

Na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rozpoczęły się rozgrywki Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Mężczyzn „Nadzieja Cup”. Turniej już po raz czwarty organizuje UKS „Return” Łomża wspólnie z Diecezjalnym Radiem Nadzieja. W tym roku w szranki stanęło 16 zawodników z czołówki polskiego tenisa. Wśród faworytów turnieju jest ubiegłoroczny zwycięzca Andrzej Mach z KKT Wrocław.

Nadzieja Cup będzie trwała przez cztery kolejne dni. Finał zaplanowano w czwartek w samo południe. Tenisiści, którzy wystartowali w turnieju walczą nie tylko o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego, ale także o nagrody pieniężne. W tym roku pula nagród sięgnęła 5 tys. zł. Wśród 16 zawodników, którzy zmierzą się na ceglastych kortach przy ul. Senatorskiej, jest także dwóch reprezentantów Łomży. To Rafał Paliński i Tomasz Waldziński – trener UKS „Return” Łomża i współorganizator turnieju.
- To nie tylko okazja do sprawdzenia samego siebie, ale także wspaniałe widowisko dla naszej młodzieży uczącej się gry w tenisa – mówi Waldziński.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę