Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe AZS PWSIP Wałkuscy Łomża trenują przed pierwszoligowymi zmaganiami

Zawodniczki klubu tenisowego AZS PWSIP Wałkuscy Łomża intensywnie ćwiczy przed rozpoczęciem pierwszoligowego sezonu. Łomżyńskie tenisistki przebywająca aktualnie na zgrupowaniu w Szczawie przed kilkoma dniami bardzo dobrze zaprezentowały się w drużynowym XXXVI Międzynarodowym Turnieju „JKTS OPEN 2008” o Puchar Prezydenta Jastrzębia Zdroju. W zawodach startowali reprezentanci Izraela, Czech, Słowacji i Śląska.

W kategorii juniorek I miejsce wywalczyła drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża
 w składzie: Monika Narolewska i Ren Bingran, pokonując w finale 3:1 zespół z Jastrzębia.
III miejsce  ex aequo z zespołem z Izraela wywalczyła II drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża w składzie: Weronika Łuba i Edyta Szabłowska.

Dziś przed naszymi tenisistkami kolejne rywalizacje. W Szczawie odbędzie się turniej, w którym łomżanki zmierzą się z zawodniczkami z Tarnowa  które również przebywają na zgrupowaniu w Szczawie oraz zawodnicy z okolicznych klubów.

Drużyna Kobiet AZS PWSIP Wałkuscy Łomża na zgrupowaniu będzie przebywała do końca przyszłego tygodnia. Jak informuje Magda Sepczyńska w międzyczasie planowane jest rozegranie kolejnych dwóch sparingów z I ligowymi zespołami grupy południowej: 25 sierpnia z drużyną  KS Gorce Nowy Targ oraz 27.08  z KKTS Krosno.

Bezpośrednio po zakończeniu obozu (30.08.-31.08) siedem czołowych zawodniczek AZS PWSIP Wałkuscy Łomża: Ren Bingran, Katarzyna Listwon, Kamila Świniarska, Monika Narolewska, Weronika Łuba, Karolina Gołąbiewska i Edyta Szabłowska weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym, które rozegrane zostaną w Rzeszowie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę