Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwo Stankiewicz w Grand Prix Polski

Główne zdjęcie
Magdalena Stankiewicz

Magdalena Stankiewicz zdecydowanie zwyciężyła w biegu na 400 metrów podczas mitingu „Cud Nad Wisłą” rozgrywanego na stadionie „Orła” w Warszawie w ramach Lekkoatletycznego Pucharu Polski (Grand Prix Polski). Zawodniczka LŁKS „Prefbet Śniadowo”- Pepees Łomża poprawiła jednocześnie swój rekord życiowy, który teraz wynosi 55.61 sekundy.


- Cieszę się z wygranej i „życiówki”. Szkoda że na ostatnich 100 metrach nikt mnie nie naciskał, bo wtedy wynik byłby jeszcze lepszy – mówi Magda Stankiewicz, która na mecie była o blisko sekundę wcześniej niż druga zawodniczka Ewa Jacniak z klubu SKB Krasnik.
Podczas tego samego mitingu bardzo dobrze zaprezentował się także drugi reprezentant „Prefbetu” Paweł Olszewski. Startując w biegu na 400 metrów był trzeci.
- Paweł po raz trzeci ci w ciągu ostatnich dwóch tygodni uzyskał czas poniżej 48 sekund (47.92) – co jest bardzo dobrym wynikiem – podkreśla trener lekkoatletów Andrzej Korytkowski.

Najbliższe starty zawodników Prefbetu Śniadowo – Pepees Łomża to: Mistrzostwa Woj. Młodzików (Białystok 28.08), Igrzyska LZS (Słubice 29-30.08) i Młodzieżowe Mistrz. Polski na 10 000metrów (Częstochowa 30.08).
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę