Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Do końca tygodnia decyzja co dalej z ŁKS-em?

Główne zdjęcie
Zbigniew Sasinowski - prezes ŁKS Browar Łomża

Niespodziewane odejście z ŁKS-u Łomża – w dwa tygodnie po przyjściu - trenera Czesława Jakołcewicza każe postawić pytania o sytuację w klubie i widoki na przyszłość... Okazuje się, że po raz kolejny klub znalazł się na wirażu... Świadczy o tym krótkie oświadczenie prezesa ŁKS-u Łomża Zbigniewa Sasinowskiego, w które otrzymaliśmy we wtorkowy wieczór. Prezes Sasinowski pisze o „tragicznej” sytuacji i „rozmowach ostatniej szansy”...

    Dla wszystkich sympatyków, kibiców oraz społeczności łomżyńskiej nie jest tajemnicą, że sytuacja w naszym II ligowym klubie piłkarskim jest bardzo trudna, żeby nie użyć określenia tragiczna.
    W najbliższych dniach w Warszawie wraz z mec. Remigiuszem Fabiańskim, wiceprezesem zarządu ŁKS-u, będziemy prowadzić rozmowy ostatniej szansy, które dadzą odpowiedzi na pytania czy Łomża ma II ligowy klub piłkarski oraz czy rzeczywiście wszyscy stoją murem za ŁKS Łomża.

    Żywię nadzieję, że rozmowy te zakończą się pomyślnie z korzyścią dla nas łomżyniaków  i klubu piłkarskiego o ponad 80-letniej tradycji.

Zbigniew Sasinowski
prezes ŁKS Łomża
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę