Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Jakołcewicza już nie ma...

Główne zdjęcie
Czesław Jakołcewicz

Czesław Jakołcewicz nie pojawił się na poniedziałkowym treningu ŁKS-u i nie ma już zamiaru dalej prowadzić II-ligowej drużyny Łomży. Tym razem z zespołem był raptem dwa tygodnie... pod jego wodzą zespół rozegrał dwa spotkania, zremisował bezbramkowo z Freskovitą Wysokie Mazowiecki oraz w ostatniej kolejce uległ 1:4 Concordii Piotrków Trybunalski.

W poniedziałek, niespodziewanie trener Jakołcewicz nie pojawił się na zaplanowanym treningu. Zaskoczeni piłkarze próbowali dzwonić do trenera, a ten oświadczył, iż nie zamierza prowadzić więcej łomżyńskiego zespołu nie podając powodu. Trening poprowadził kierownik drużyny Waldemar Antolak.
Wieczorem zebrał się zarząd ŁKS-u...
 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę