Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rostkowski zadowolony ze startów żony

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska (2635). Bieg eliminacyjny na 800m IO Pekin 2008

Anna Rostkowska mimo braku awansu do finału może być zadowolona ze swoich osiągnięć podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Zawodniczka Athletics Jakać Młoda po raz drugi w swej karierze dystans 800 metrów pokonała w czasie poniżej dwóch minut. Ostatecznie zajęła w Pekinie 12 miejsce.

Wynik uzyskany w sobotnim półfinale biegu na 800 metrów (1:58,84) jest gorszy od rekordu życiowego o zaledwie 0,12 sekundy. Rostkowska była blisko może nie awansu do finału, ale na pewno uzyskania lepszego rezultatu, gdyby na ostatniej prostej nie została przyblokowana przez biegnącą przed nią Kubankę Zulię Calatayud.
- Ania rzeczywiście mogła być o jedno miejsce wyżej, ale do finału i tak by nie awansowała – mówił dziennikarzom Piotr Rostkowski, mąż i trener zawodniczki. - Na pewno trochę szkoda, ale i tak generalnie start Ani na igrzyskach należy ocenić jako bardzo dobry.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę