Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Anna Rostkowska wbiegła do półfinału w Pekinie!

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska Ostrava 12.06.2008

Anna Rostkowska z klubu Athletics Jakać Młoda awansowała do półfinału biegu na 800 metrów w Igrzyskach Olimpijskich. Polska lekkoatletka ukończyła zawody z czasem 2:02.11. Był to trzeci wynik kwalifikacji, a szybciej od naszej zawodniczki pobiegły jedynie Rosjanka Swietłana Kliuka i Kolumbijka Rosibel Garcia.

Do walki o olimpijski finał nasza zawodniczka przystąpi jutro (16 sierpnia) o 13:39. Rywalkami Polki będą Białorusinka Swietłana Usowicz, Litwinka Egle Balciunaite, Kenijka Pamela Jelimo, Marokanka Hasna Benhassi, Rosjanka Ekaterina Kostetskaja, Kubanka Zulia Calatayud i Angielka Jennifer Meadows.

Także jutro w Igrzyskach wystartuje Krystyna Zabawska z Podlasia Białystok. Nasza kulomiotka przystąpi do eliminacji o 3:10 czasu polskiego.

Trzymamy kciuki!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę