Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Jakołcewicz trenerem ŁKS-u

Główne zdjęcie
Czesław Jakołcewicz

Czesław Jakołcewicz jutro wyprowadził zespół ŁKS-u Łomża przeciw Freskovicie Wysokie Mazowieckie. Dziś rano zarząd łomżyńskiego klubu i trener Czesław Jakołcewicz uzgodnili warunki na jakich szkoleniowiec ponownie zajmie się piłkarską reprezentacją Łomży. - Czeka nas jutro ciężki mecz. Nie jesteśmy faworytem, ale będziemy chcieli zdobyć jakieś punkty - mówił Jakołcewicz. W sobotnie przedpołudnie nowy szkoleniowiec ŁKS-u rozpoczął treningi z piłkarzami.

Czesław Jakołcewicz na pierwszym treningu
Czesław Jakołcewicz na pierwszym treningu

Czesław Jakołcewicz  wie, że cudów nie dokona, ale jak podkreśla wierzy, że nowy zarząd klubu ma szansę na dokonanie zmian w organizacji ŁKS-u. Zarówno prezes Zbigniew Sasinowski jak i Jakołcewicz zgodzili się co do „taktyki” zespołu na najbliższe miesiące. Brzmi ona mniej więcej tak: „jakoś – nie najgorzej, przetrwać rundę jesienną, a zimą wzmocnić zespół, by podczas wiosennej serii rozgrywek postarać się zagrać o wszystko czyli o powrót na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy”.
- To jest fajne wyzwanie i dlatego je przyjąłem – mówi Czesław Jakołcewicz. Nowy szkoleniowiec ŁKS-u dodaje, że potrzebuje dwóch - trzech tygodni na „poustawianie zespołu” i kilka wzmocnień.  - Znam tych chłopaków. Obserwowałem ich gdy byli juniorami i wiem czego można się spodziewać. Czeka nas dużo pracy także indywidualnej, ale ja zawsze byłem optymistą... - mówi pytany o szanse tego zespołu.

Mecz ŁKS Łomża - Freskovita Wysokie Mazowieckie w niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.

Czesław Jakołcewicz był trenerem ŁKS-u Łomża już dwukrotnie. Po raz pierwszy od sierpnia 2006 roku do końca kwietnia 2007 roku, gdy piłkarska drużyna Łomża debiutowała w piłkarskiej II lidze. Jakołcewicz do Łomży powrócił w kwietniu 2008 roku i był szkoleniowcem drużyny do końca wiosennej rundy rozgrywek, w której po fatalnej końcówce ŁKS przegrał walkę o utrzymanie na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę