poniedziałek, 21 października 2019 napisz DONOS@

Jakołcewicz trenerem ŁKS-u

Czesław Jakołcewicz jutro wyprowadził zespół ŁKS-u Łomża przeciw Freskovicie Wysokie Mazowieckie. Dziś rano zarząd łomżyńskiego klubu i trener Czesław Jakołcewicz uzgodnili warunki na jakich szkoleniowiec ponownie zajmie się piłkarską reprezentacją Łomży. - Czeka nas jutro ciężki mecz. Nie jesteśmy faworytem, ale będziemy chcieli zdobyć jakieś punkty - mówił Jakołcewicz. W sobotnie przedpołudnie nowy szkoleniowiec ŁKS-u rozpoczął treningi z piłkarzami.

Czesław Jakołcewicz
Czesław Jakołcewicz
Czesław Jakołcewicz na pierwszym treningu
Czesław Jakołcewicz na pierwszym treningu

Czesław Jakołcewicz  wie, że cudów nie dokona, ale jak podkreśla wierzy, że nowy zarząd klubu ma szansę na dokonanie zmian w organizacji ŁKS-u. Zarówno prezes Zbigniew Sasinowski jak i Jakołcewicz zgodzili się co do „taktyki” zespołu na najbliższe miesiące. Brzmi ona mniej więcej tak: „jakoś – nie najgorzej, przetrwać rundę jesienną, a zimą wzmocnić zespół, by podczas wiosennej serii rozgrywek postarać się zagrać o wszystko czyli o powrót na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy”.
- To jest fajne wyzwanie i dlatego je przyjąłem – mówi Czesław Jakołcewicz. Nowy szkoleniowiec ŁKS-u dodaje, że potrzebuje dwóch - trzech tygodni na „poustawianie zespołu” i kilka wzmocnień.  - Znam tych chłopaków. Obserwowałem ich gdy byli juniorami i wiem czego można się spodziewać. Czeka nas dużo pracy także indywidualnej, ale ja zawsze byłem optymistą... - mówi pytany o szanse tego zespołu.

Mecz ŁKS Łomża - Freskovita Wysokie Mazowieckie w niedzielę o godzinie 17.00 na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży.

Czesław Jakołcewicz był trenerem ŁKS-u Łomża już dwukrotnie. Po raz pierwszy od sierpnia 2006 roku do końca kwietnia 2007 roku, gdy piłkarska drużyna Łomża debiutowała w piłkarskiej II lidze. Jakołcewicz do Łomży powrócił w kwietniu 2008 roku i był szkoleniowcem drużyny do końca wiosennej rundy rozgrywek, w której po fatalnej końcówce ŁKS przegrał walkę o utrzymanie na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę