Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Skate park jakich niewiele....

Główne zdjęcie
tu na razie jest..., ale będzie Skate Park z Ameryki (fot. um.lomza.pl)

Bowl, quarter pipe, half pipe, grindbox kinked, grind ledge, grind rail, wedge, jump box, pyramid, euro gap, picnic table, bank ramp – to urządzenia jakie mają zostać zamontowane w niecce starej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Łomży tworząc – jak podano na oficjalnej stronie miasta - jeden z najlepszych w kraju placów do jazdy na rolkach i deskorolkach. Przetarg na dostawę urządzeń do skate parku wygrała firma ze Stanów Zjednoczonych.

Przebudowa starej strzelnicy na nowoczesny Skate Park rozpoczęła się w ubiegłym roku. Teraz zakończyła się także budowa betonowej posadzki przemysłowej o powierzchni 800 m2, na której mają zostać zamontowane 42 urządzenia. Mają zostać zamontowane „na strzelnicy” w ciągu trzech miesięcy.    
Jak informuje ratuszu poza nowoczesnym skate parkiem na strzelnicy jeszcze w tym roku planowane jest wykonanie zespołu ścianek wspinaczkowych, placu zabaw dla dzieci oraz dokończenie ścieżki rowerowej, a jeżeli wystarczy pieniędzy również boiska wielofunkcyjnego. Cała „strzelnica” ma zostać ukończona za rok. Wówczas powinny tam powstać jeszcze boiska do piłki ręcznej ze sztuczną nawierzchnią, do piłki nożnej z naturalną trawą oraz do siatkówki plażowej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę