Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Jakołcewicz uratuje ŁKS?

Główne zdjęcie
Czesław Jakołcewicz

Piłkarska drużyna Łomży – delikatnie mówiąc - nie zachwyca... Co prawda ŁKS wygrał mecz na inaugurację rozgrywek w drugiej lidze, ale w dwóch kolejnych spotkaniach, po kiepskiej grze przegrał. Skala środowej porażki 0 : 6 z Okocimiem Brzesko przeraziła wszystkich. - Na zarządzie doszliśmy do stanowiska, że najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zmiana trenera - mówi Zbigniew Sasinowski prezes ŁKS-u Łomża. Dziś działacze klubu mają rozmawiać z Czesławem Jakołcewiczem, aby ponownie zajął się trenowaniem pierwszej drużyny klubu.

Trener Czesław Jakołcewicz w krótkiej telefonicznej rozmowie nie chciał potwierdzić, że ponownie zostanie trenerem ŁKS-u Łomża, ale potwierdził że rozmowy na ten temat są prowadzone.
- Obiecałem, że nic nie powiem i z tej obietnicy się wywiązuję – mówił Czesław Jakołcewicz.
 
Czesław Jakołcewicz był trenerem ŁKS-u Łomża już dwukrotnie. Po raz pierwszy od sierpnia 2006 roku do końca kwietnia 2007 roku, gdy piłkarska drużyna Łomża debiutowała w piłkarskiej II lidze. Jakołcewicz do Łomży powrócił w kwietniu 2008 roku i był szkoleniowcem drużyny do końca wiosennej rundy rozgrywek, w której po fatalnej końcówce ŁKS przegrał walkę o utrzymanie na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy.

Dodajmy tylko, że w najbliższą niedzielę ŁKS Łomża na własnym boisku będzie podejmował zespół Freskovita Wysokie Mazowieckie. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Jeżeli dzisiejsze rozmowy z Jakołcewiczem zakończą się sukcesem, to on poprowadzi ŁKS w tym spotkaniu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę