Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Łomot w Brzesku

Tego należało się spodziewać. W środowym spotkaniu ŁKS Łomża został rozgromiony 0:6 w starciu z Okocimskim Brzesko. W pierwszej połowie – w ciągu trzech minut - łomżanie stracili dwie bramki, po przerwie – w kwadrans jeszcze cztery...


- Jeszcze do przerwy nic nie wskazywało, że może być tak wysoka przegrana - mówi dziennikarzowi Gazety Wyborczej Dariusz Kossakowski, trener ŁKS-u. - Niestety, druga połowa pokazała, że niektórzy piłkarze nie są jeszcze gotowi grać na tym poziomie. Do tego z biegiem czasu opuszczały nas siły i skończyło się pogromem. Zwycięstwo na początek rozgrywek to był cud. Już teraz widać, że będzie nam bardzo trudno – dodawał.

Przypomnijmy było to trzecie spotkanie ŁKS-u Łomża drugiej lidze. W pierwszym meczu z łomżanie wygrali po słabym meczu z beniaminkiem Stalą Poniatowa 2 : 1. W kolejnym – także po kiepskiej grze ulegli 0 : 1 Górnikowi Wieliczka. Teraz, choć nikt się tego nie spodziewał, Brzesko  spuściło ŁKS-owi lanie...

Gole dla Okocim KS Brzesko strzelali: Marcin Kajca 29, Łukasz Szczoczarz 32, 79, Jarosław Krzak 70, Marcin Zontek 77, Mariusz Gnyla 84.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę