Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe szykują się do pierwszej ligi

Kobieca drużyna tenisa stołowego AZS PWSIP Wałkuscy Łomża jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu 2008/2009, w którym zagra w pierwszej lidze. W dniach 14.07-21.07.2008 w Zakopanym odbyło się zgrupowanie wojewódzkiej kadry juniorów do której należą trzy zawodniczki AZS PWSIP Łomża: Monika Narolewska, Weronika Łuba i Karolina Gołąbiewska. Kolejnym etapem przygotowań był obóz Tenisa Stołowego w Rajgrodzie (21.07-02.08.2008). W prowadzeniu zajęć z łomżyńskimi tenisistkami pomagał II trener Ośrodka Szkolenia Tenisa Stołowego w Krakowie Rafał Utylski.

 Partnerami treningowymi były: zawodniczka ekstraklasy Antonina Szymańska i zawodniczki I ligi Beata Adamaszek oraz Damian Zając. Aktualnie dziewczęta przygotowują się do kolejnego zgrupowania, które odbędzie się w Szczawie w dniach 14.08.-27.08.2008.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę