Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża zaproszony do pierwszej ligi

Do Łomżyńskiego Klubu Sportowego wpłynęło pismo z Polskiego Związku Piłki Nożnej, informujące o możliwości gry naszego zespołu na zapleczu ekstraklasy. Tym samym już oficjalnie potwierdzone zostały wcześniejsze doniesienia na ten temat.

Agby rozpoczęć grę w nowej pierwszej lidze łomżyński klub musi spełnić wszystkie warunki licencyjne. Niezbędne dokumentu władze klubu muszą złożyć w PZPN-ie do piątku.

Przypomnijmy, że jutro (wtorek 15 lipca) odbyć ma się Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Podczas tego spotkania do dymisji poddać ma się obecny zarząd klubu, który taką dymisję złożył już na "walnym zgromadzeniu sympatyków" pod koniec czerwca, ale w trakcje spotkania zawiesił dymisję do czasu zebrania się pełnoprawnego "Walnego", które będzie mogło wybrac nowy zarzad klubu.
Walne odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości przy ulicy Poznańskiej 141b. Początek spotkania o godzinie 17.30.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę