Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Laury dla sportowców

Główne zdjęcie
Aleksandra Zajkowska odbiera nagrodę

Aleksandra Zajkowska, Artur Zaczek i siatkarki UKS „Jedynka” Łomża, to laureaci „Łomżyńskiego Laura Sportowego” - nagrody za największe osiągnięcia sportowe roku. W niedzielę wręczone je za sukcesy sportowe jeszcze z 2007 roku. Poza zawodnikami władze miasta uhonorowały także najlepszego trenera i najlepszych sponsorów.

Aleksandra Zajkowska to zawodniczka Łomżyńskiego Klubu Karate. Uczennica II LO w Łomży w 2007 r. zajęła m.in.  I miejsce w VIII Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Łomży, IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Opolu, V miejsce (jako reprezentantka kraju) w Mistrzostwach Europy Juniorów - Riesa (Niemcy) i wywalczyła powołanie do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Japonii.

Artur Zaczek to z kolei zawodnik Ludowego Klubu Sportowego Narew – Kurpiewski Łomża, który jak twierdzi jego trener, jest największym talentem sprinterskim jaki urodził się na ziemi łomżyńskiej. Uczeń ZSEiO nr 6 w Łomży w ubiegłym roku został Halowym Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 60 m, Mistrzem Polski Juniorów w biegu na 100 m i Wicemistrz Polski Juniorów w biegu na 200 m.
Siatkarki UKS „JEDYNKA” Łomża (w składzie: Milena Skowrońska, Małgorzata Lencka, Ada Surawska, Patrycja Karpińska, Agnieszka Chomutnik, Natalia Śleszyńska, Klaudia Sobolewska, Katarzyna Lubińska, Natalia Panas, Aleksandra Małachowska, Marta Sęk, Martyna Wójcicka, Patrycja Zaleska, Elżbieta Dąbrowska) w ubiegłym roku, po raz pierwszy w historii łomżyńskiej siatkówki, wywalczyły awans do II Ligi Kobiet. Za to osiągnięcie Łomżyński Laur Sportowy otrzymał także ich trener Mirosław Skawski, który siatkarki trenuje już 30 lat.

O ile Laury dla sportowców i trenera mają także wymiar finansowy, to laury dla sponsorów są już tylko symboliczne. Podziękowanie za wspieranie sportu i sportowców od wiceprezydenta Krzysztofa Choińskiego otrzymali: Browar Łomża, Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA, Wanda i Tadeusz Wałkuscy oraz Zakłady Przemysłu Spożywczego BONA Sp. z o.o w Łomży.
200829104429.jpg
Foto: Aleksandra Zajkowska odbiera nagrodę
Foto: Artur Zaczek odbiera nagrodę
Foto: siatkarki UKS „Jedynka” Łomża
Foto: siatkarki UKS „Jedynka” Łomża,
Foto: Mirosław Skawski odbiera nagrodę
Foto: Maciej Ładwiński przedstawiciel Browaru odbiera wyróżnienie
Foto: Czesław Filipkowski z Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA z nagrodą na tle sponsorowanych siatkarek
Foto: Wanda Wałkuska odbiera wyrónienie

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę