Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Lekkoatleci z PWSiiP pojadą na Akademickie Mistrzostwa Polski

Trzy medale – jeden srebrny i dwa brązowe - wywalczyli studenci Instytutu Wychowania Fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podczas odbywających się w środę w Białymstoku zawodów Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Lekkiej Atletyce. Dzięki temu skromna ekipa łomżyńskich studentów weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski jeszcze w maju odbędą się w Poznaniu.

W rozgrywanych w Białymstoku zawodach wzięła udział 12-osobowa reprezentacja łomżyńskiej PWSIiP. Srebrny medal zdobyła  Justyna Dąbrowska w biegu na 800m (czas: 2:26.32), a brązowe Daniel Frankowski (rzut oszczepem - 50.25m) i Łukasz Truszkowski (bieg na 3000m). Tuż poza podium sklasyfikowania zostali Mariusz Kuczewski  (oszczep – 49.07m) i Łukasz Truszkowski - 800m  (1:59,43s)
Opiekunowie łomżyńskich zawodników - K. Kirejczyk i J. Kotowski - uznali start za udany i bardzo potrzebny.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę