Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kopią jak zawodowcy

Mało kto wie, ale w Łomży mamy jedną z lepszych w kraju seminaryjną drużynę piłkarską. Po rozgromieniu rywali z Białegostoku i Częstochowy w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Wyższych Seminariów Duchownych diecezjalnych i zakonnych, łomżyńska drużyna będzie musiał się zmierzyć z alumnami z Płocka. Mecz już w środę w Łomży.

Środowy mecz ćwierćfinałowy to ostatnia okazja, by jeszcze w tym roku akademickim (szkolnym) zobaczyć jak gra oraz jaką formę prezentuje łomżyńska seminaryjna drużyna piłkarska. A o formie tej najlepiej świadczą wyniki kolejnych spotkań. W pierwszej rundzie rozgrywek WSD Łomża rozgromiła AWSD Białystok, zdobywając w dwóch spotkaniach 13 goli, a tracąc 3. Bardzo dobrze łomżanie zaprezentowali się także w pojedynku z seminarzystami z Częstochowy. W pierwszym meczu ograli ich 6 : 0, w drugim – na wyjeździe – wynik był już skromniejszy 2 : 1.  

Jutrzejszy mecz pomiędzy WSD Łomża a WSD Płock odbędzie się o godzinie 17.30 na boisku Klubu Sportowego „Perspektywa” w Łomży, przy ul. Księżnej Anny.

WSD ŁOMŻA: Rafał Chruśliński, Adam Ulatowski, Mariusz Bogdański, Wiesław Ołowski, Tomasz Czarnowski, Mariusz Saniewski, Radosław Ryłka, Tomasz Pawłowski, Grzegorz Pędzich, Przemysław Chajęcki, Paweł Perkowski, Franek Mbida, Sebastian Ranik i Łukasz Murawski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę