Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

UKS „Jedynka” Łomża – druga runda play-off

Siatkarki UKS „Jedynka” Łomża przystępują do rywalizacji w której stawka jest szansa walki o utrzymanie w drugiej lidze. Tym razem przeciwniczkami zawodniczek trenera Mirosława Skawskiego będą siatkarki AZS BTPS Białystok. Łomżanki w rozgrywkach zasadniczych dwukrotnie je pokonały...

Rywalizacja prowadzona jest do trzech zwycięstw. Zespół który ulegnie definitywnie odpada z II ligi, ten który wygra bój o utrzymanie będzie musiał stoczyć z zespołem wyłonionym z trzeciej  ligi.
Pierwsze dwa mecze – dziś i jutro - odbędą się w Białymstoku, trzeci w sobotę  w Łomży, a ewentualny czwarty w niedzielę też w Łomży...  
Zawodniczki „Jedynki” w potyczkach z siatkarkami z Białegostoku dotychczas wychodziły jako  zwyciężczynie. W pierwszym meczu (2. kolejka – 27.10.2007)  łomżanki na własnym parkiecie wygrały 3 : 2 (25:16, 25:23, 19:25, 22:25, 15:6), a następnie (11. kolejka – 12.01.2008) grając na wyjeździe pokonały BTPS Białystok 3 : 1 (BTPS – Jedynka w setach: 26:24, 23:25, 22:25, 23:25)
- Tamte mecze już się nie liczą – mówił dziennikarzom Wyborczej przez  drugą rundą play-off Mirosław Skawski, trener Jedynki. - W kobiecej siatkówce jest tak, że jedna nieudana piłka może zupełnie odwrócić przebieg meczu. Na pewno nie poddamy się, będziemy walczyć.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę