Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pierwsza wygrana na wiosnę...

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Piłkarze ŁKS-u Browar Łomża odnieśli pierwsze w tej rundzie zwycięstwo. W sobotę grając na wyjeździe pokonali 1 do 0 zespół Stali Stalowa Wola. Jedynego gola w tym spotkaniu, już w 4 minucie gry, strzelił Sebastian Kęska. W ostatnich minutach meczu łomżanie wygranej bronili w „dziesiątkę”, bo boisko za dwie żółte kartki musiał opuścić Bizhev.

Bramka Stali padła właściwie po pierwszej akcji łomżan. Grający w barwach ŁKS-u Bułgar Georgij Bizhev wrzucił piłkę w pole karne, a tam dopadł do niej Kęska, który głową skierował ją do siatki!
Po stracie bramki gospodarze rzucili się do ataków, ale na szczęście w zdecydowanej większości przypadków, jeśli dochodziło do strzału w kierunku bramki łomżan, to były to strzały niecelne.  Dobrze po raz kolejny na bramce ŁKS-u spisywał się Słowak Pavlo Pronaj.
Zawodnicy Stali najbliżej strzelenia gola byli w 18 minucie, gdy po strzale  Tomasza Iwanickiego piłka trafiła w słupek i w 57 minucie, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym po strzale Krzysztofa Treli, piłkę z linii bramkowej wybijał,któryś z łomżyńskich obrońców.

Łomżanie bronili korzystnego wyniku, a okazji do podwyższenia wygranej szukali w kontratakach. Tu szczególnie aktywny w był Bizhev, który kilkakrotnie zagroził bramce rywali. Najbliżej pokonania po raz drugi bramkarza Stali Stalowa Wola Tomasza Wietechy był jednak... obrońca Stali, który tak nieszczęśliwie wybijał piłkę z „podbramkowego kotła”, że ta o mało nie wpadła do jego własnej bramki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę