Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzowie Łomży w szachach

Wojciech Walewski z klubu szachowego Maraton Łomża wygrał Otwarte Mistrzostwa Łomży Seniorów i Juniorów w Szachach Szybkich. Wśród kobiet najlepszą była Adela Lewiarz z Piątnicy. Zawody odbywały się w czwartek i piątek w stołówce szkoły podstawowej nr 9 w Łomży. Przy rozstawionych tu szachownicach zasiadło blisko 50 szachistów w różnym wiek... począwszy od przedszkolaków.


W szachowych mistrzostwach Łomży grali nie tylko łomżanie, ale także zawodnicy z Ostrołęcki, Grajewa,  Śniadowa czy Wizny. Zawodnicy rywalizowali w grupach wiekowych. Każdy do rozegrania miał 9 rund i tylko 30 minut na wygranie partii. Celem imprezy – poza wyłonieniem najlepszego szachisty – była popularyzacja sportu szachowego i zapewnienie dzieciom i młodzieży możliwości pożytecznego spędzenia czasu w okresie ferii zimowych.    

Sędzia głównym zawodów i organizatorem Mistrzostw był Sławomir Sobociński.
Zobacz tabelę turniejową
200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę