Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Regaty

W sobotę na Jeziorze Rajgrodzkim odbyły się po raz siódmy regaty w klasie Omega pod nazwą Bezpieczne Wakacje o puchar prezesa Stowarzyszenia Bezpieczna Ziemia Łomżyńska. W zawodach udział wzięli żeglarze z Łomży, Białegostoku, Rajgrodu i Grajewa. Po raz trzeci bezkonkurencyjna okazała się ekipa z Łomży dowodzona przez Piotra Nowakowskiego.

 Po zakończenie regat tradycyjnie dla ich uczestników oraz  kibiców odbył się pokaz i szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, który przeprowadzili lekarze z Oddziału Ratunkowego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Organizatorami przedsięwzięcia był Klub Żeglarski Zefir z Łomży oraz Stowarzyszenie Bezpieczna Ziemia Łomżyńska.

Komandor Regat
Jacek Piorunek

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę