Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Palińscy wciąż poza zasięgiem rywali

Do bratobójczego pojedynku doszło pomiędzy Marcinem, a Rafałem Palińskimi podczas rozegranego w niedzielę na łomżyński Skate Parku turnieju tenisowym. Pochodzący z Kanarzyc tenisiści, tak samo, jak w ubiegłorocznych rozgrywkach, nie dali żadnych szans swoim rywalom. W finale, po zaciętym starciu, przy stanie 5:5, starszy z braci Marcin skreczował, z powodu kontuzji uda, i w ten oto sposób triumfatorem turnieju okazał się Rafał.

 To kolejny sukces w dorobku utalentowanego tenisisty, który dwa tygodnie temu brał udział w finałach mistrzostw Polski, rozgrywanych w Gliwicach.

Walka o trzecie miejsce rozegrała się pomiędzy dwoma kolejnymi rozstawionymi zawodnikami. Tym razem doświadczenie i większe rezerwy sił były kluczem do wygranej. Ponad czterdziestoletni Adam Styła pokonał, wyraźnie wyczerpanego wcześniejszym meczem, ale o 15 lat młodszego, Krzysztofa Chełstowskiego. Dla Styły, słynącego z niezwykłej kondycji i niesamowitej regularności na korcie, był to już trzynasty turniejowy start  w tym sezonie, i następny cenny puchar do kolekcji.
Jedenastu uczestnikom turnieju dał się we znaki niemożliwy upał tego dnia, nagrzana nawierzchnia kortu kumulowała ciepło, co jeszcze bardziej podwyższało temperaturę panującą na placu gry.
Nagrody zwycięzcom tenisowego turnieju wręczył, pomysłodawca i organizator zmagań Lech Malinowski, z Powiatowego Zrzeszenia LZS.

tekst: Krystian Kosakowski

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę