Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomża Off Road Team

Łomża Off Road Team. Pod takim szyldem póki co nieformalnie spotykają się młodzi sympatycy jazdy terenowej . Od kilku tygodniu regularnie co niedziela wyruszają na podbój okolicznych bezdroży. Michał Wesołowski i Norbert Staniórski to własnie z ich inicjatywy odbył się pierwszy zapoznawczy - jak sami twierdzą „wypad w teren”.

- Tak to się nam spodobało iż postanowiliśmy spotykać się regularnie - mówi Michał. - Już niedługo planujemy powołanie stowarzyszenia skupiającego sympatyków offroud'u w Łomży i okolicach - dodaje Norbert.
W Łomża Off Road Team na próżno szukać wyszukanych terenówek.
- Ravki, czy inne pseudo terenówki nie mają racji bytu. Tu liczy się prawdziwe 4x4 - podkreśla Norbert. Do tej pory skupiamy właścicieli - Mitsubishi Pajero, Toyota Land Cruiser, Isuzu Trooper, Opel Frontera. Ostatnie spotkanie w tym sezonie już za tydzień.

Bartosz Klepacki
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę