Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sukcesy tenisistek

Główne zdjęcie
Monika Narolewska

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki SKTSu Łomża w rozgrywanym przez ostatnie dwa dni w Gdańsku II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym (OTK) kadetów w tenisie stołowym. W gronie 40.tu uprawnionych do startu zawodniczek szóste miejsce zajęła Monika Narolewska, siódme – Weronika Łuba a 10.te – Edyta Szabłowska.

Podopieczne Wacława Tarnackiego i Aliny Żelaznej tymi wynikami wszystkie zawodniczki wywalczyły sobie prawo udziału w II OTK z listy krajowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę