Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Halowa piłka nożna nauczycieli

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie organizują I Mistrzostwa Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej. Odbędą się one 13 I 2007 roku w Hali Sportowej MOSiR w Grajewie, a obowiązują przepisy futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 Udział mogą wziąć drużyny złożone z nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, którzy są zatrudnieni na umowy na czas nieokreślony. Reprezentować one mogą gminy, miasta, powiaty, szkoły czy uczelnie wyższe, a do rozgrywek dopuszczeni będą zawodnicy zrzeszeni w Podlaskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej.

Informacje i zapisy:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
ul. Strażacka 2, 19-203 Grajewo,
tel/faks 0-86 272-85-82 lub wieczorem 0-604 55-08-60.
e-mail: wieje@gazeta.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę