Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Serdecznie dziękuję Państwu

Serdecznie dziękuję Państwu za okazane mi poparcie w wyborach na urząd Prezydenta Łomży. Państwa głosy stanowią ocenę mojej dotychczasowej pracy w Parlamencie. Jako Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w dalszym ciągu całą swą energię będę wykorzystywał w pracy na rzecz dobra Łomży i jej mieszkańców.

Poseł Lech Antoni Kołakowski
Poseł Lech Antoni Kołakowski
Sprawy Łomżan są i będą dla mnie zawsze najważniejsze. Publicznie składam deklarację  gotowości mojej współpracy ze wszystkimi, dla których tak jak i dla mnie dobro Łomży i jej mieszkańców stawiane jest ponad wszystko inne.

Jeszcze raz dziękuje serdecznie za Państwa udział w wyborach i oddane na mnie głosy, gratuluję Jerzemu Brzezińskiemu powtórnego wyboru na urząd Prezydenta Łomży.

Lech Antoni Kołakowski
Poseł na Sejm RP

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę