Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Pozostałe wiadomości

Rys życia

Lech Antoni Kołakowski (48 l.) – przedsiębiorca, samorządowiec, parlamentarzysta. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. W połowie lat 90. pełnił funkcję Kierownika Wydziału Rynku Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. W 1996 roku zakłada własną działalność handlowo – gospodarczą. Prowadzi ją przez pięć następnych lat. Uczestniczy także w życiu samorządowym Łomży, w latach 1998-2005 jest radnym Rady Miejskiej w Łomży, pełni tu również funkcję wiceprzewodniczącego. „Skuteczność w działaniu” – to jedno z jego ulubionych haseł, któremu stara się być wierny. W 2005 roku wybrany posłem na Sejm Rzeczypospolitej, w 2007 ponownie otrzymuje mandat w wyborach przedterminowych.

Lech Antoni Kołakowski
Lech Antoni Kołakowski

Hobby Lecha Kołakowskiego to historia, sport i motoryzacja. Szczególnie zmagania sportowe interesowały go już od najmłodszych lat, jest absolwentem klasy sportowej w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży. – Biegałem na wszystkich dystansach sprinterskich – mówi. Wielokrotny medalista Lekkoatletycznych Mistrzostw Województwa Łomżyńskiego, z uśmiechem stwierdza, że być może osiągnięcia w sztafecie, w której zdobywał złote medale sprawiły, że dobrze pracuje mu się w zespole. Pomimo zainteresowań motoryzacyjnych nie ukrywa, że osobiście jest w tym najmniej doświadczony. – Jeżdżę czteroletnią Skodą Oktawią. Samochód może nie należy do najbardziej reprezentacyjnych za to nigdy mnie nie zawiódł – mówi.
Żona Małgorzata jest nauczycielką, wspólnie wychowują troje dzieci. Karol studiuję medycynę w Warszawie, Magdalena uczęszcza do liceum ogólnokształcącego, najmłodsza Zuzia – do szkoły podstawowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę