Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Dziękuję za poparcie

Po raz wtóry obdarzyliście mnie Państwo zaufaniem i powierzyliście mi mandat posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej. Wynik wyborczy, a zatem poparcie jakie od Państwa otrzymałem, jest blisko dwukrotnie wyższy niż przed dwoma laty. Dziękuję za to bardzo serdecznie i obiecuję, że dołożę starań aby Państwa nie zawieść.

 

Sytuacja, której przyjdzie mi pracować w Sejmie, będzie inna od dotychczasowej. Wszystko wskazuje na to, że zasiądę, wraz z innymi posłami Prawa i Sprawiedliwości, w ławach opozycji parlamentarnej.
To naturalne w demokracjach, że zmieniają się rządy i koalicje, ale Polska trwa nadal. Bycie w opozycji sejmowej nie zniechęci mnie przed podejmowaniem wysiłków, aby działać  konstruktywnie dla dobra Polski i Polaków, mieszkańców Łomży i całej Ziemi Łomżyńskiej. Obiecuje, że dołożę wszelkich starań aby nasz region w Sejmie był należycie reprezentowany, a ważne dla nas wszystkich  sprawy związane z jego rozwojem znajdowały posłuch i uznanie w Parlamencie i Rządzie.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za poparcie
Lech Antoni Kołakowski

mm
wt, 23 października 2007 15:34
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2007 15:44:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę