Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

II Bilardowe Mistrzostwa Łomży

Główne zdjęcie
Tomasz Kapłan

W miniony weekend w Klubie 54 odbyły się II Mistrzostwa Łomży w POOL BILARD 14/1. Zawody odbywają się w cyklu Wik Pol-Tour Grand Prix Polski. Na starcie stanęło 68 zawdników z 20 klubów z całej Polski. Zawody rozpoczeły się w sobotę od rozgrywek grupowych. W fazie pucharowej oprócz zwycięsców z grup (po 2 osoby z grupy) udział wzięło 8 zawodników najwyżej sklasyfikowanych w rankingu Polski.

Zwycięzcą turnieju z cyklu Wik Pol-Tour Grand Prix Polski w odmianę 14/1 rozegranym w Łomży został Tomasz Kapłan (Ósemka Rzeszów) w finale pokonując Adama Ewalda (Trefl Sopot). Trzecie miejsca zajęli Wojciech Trajdos (Trefl Sopot) i Mateusz Śniegocki (Wik Hades Poznań).

Niestety reprezentanci Łomży nie przeszli fazy grupowej. 

Foto: Tomasz Kapłan
Foto: zwycięscy
Foto: Adam Ewald ubiełoroczny zwycięzca, w tym roku II miejsce
Foto:
Foto: Radosław Babica
Foto:
Foto: Mariusz Roter
Foto: Prezes PZBIL i zwycięscy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę