Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Rekordowy Prefbet

Główne zdjęcie
Trener Korytkowski z trzema świeżo upieczonymi rekordzistkam

Znakomitymi rekordami województwa podlaskiego kończą udany sezon 2006 zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „PREFBET” Śniadowo. W niedzielę na stadionie AWF-u w Warszawie sześcioro z nich stawało na podium.

Magdalena Stankiewicz
Magdalena Stankiewicz
Justyna Kijek
Justyna Kijek
Anna Pruszkowska
Anna Pruszkowska

Magdalena Stankiewicz 17-latka (juniorka młodsza) uczennica ZSEiO Nr 6 Łomża w biegu na 800 m zajęła pierwsze miejsce. Ze znakomitym rezultatem 2.08,53 Magdalena pobiła nie tylko rekord juniorek młodszych, ale także… juniorek! (Poprzedni rekord należał do Sylwii Stecewicz (Juvenia B-stok) 2.09,74, a juniorek młodszych do Elżbiety Nadolnej (Hańcza Suwałki) 2.09,89).
Bardzo dobrze zaprezentowała się także 19-letnia Anna Pruszkowska (junirka ZSEiO Nr 6 Łomża), która w biegu na 5 km z czasem 18.11,89 zajęła drugie miejsce i tym samym odebrała rekord woj. podlaskiego na tym dystansie swojej klubowej koleżance Justynie Kijek. Sama Justyna też nie zasypuje gruszek w popiele i w tym samym biegu wygrała z nowym Rekordem Okręgu Łomżyńskiego seniorek 18.10,11.
Bardzo dobre wyniki i rekordy życiowe w biegu na 1000m uzyskali Arkadiusz Wojno i Daniel Chyliński z ZSEiO Nr 6 Łomża. Arek z czasem 2.29,19 zajął I miejsce, a Daniel linię mety przebiegł jak drugi (czas 2.30,57). Wynik Arka jest najlepszy w województwie nawet wśród sSeniorów!
Podczas warszawskich zawodów pierwsze miejsce w biegu na 400 metrów w śród młodzików zajął Grzegorz Jamiołkowski (GP Sokoły). Uzyskany wynik - 53.57 - to dobry prognostyk pod Mistrzostwa Polski Młodzików w Siedlcach 30.09.2006.


MAGDA – cały sezon byłam w równej dobrej formie tylko jeden raz pobiegłam bezmyślnie, przez co rywalki mogły się cieszyć ze złotego i srebrnego medalu Mistrzostw Polski. Cieszę się, że na koniec sezonu w Warszawie nareszcie trafił się bieg z mocną rywalką, za którą biegłam do 600 – metrów, a następne ostatnie 200m zaczęłam ostro finiszować, dzięki czemu uzyskałam ta dobry wynik (I klasę sportową).

ANNA – 5000m to bardzo długi dystans, dlatego cieszę się, że rekord uzyskałam od razu za pierwszym podejściem i nie będę musiała tej męki drugi raz przechodzić, (przynajmniej w najbliższym czasie).

JUSTYNA – trzeci start na 5000m i trzeci bardzo dobry wynik na tym dystansie (rekord okręgu łomżyńskiego seniorek) utwierdza mnie w przekonaniu, że mój obecny trener Andrzej Korytkowski miał rację przestawiając mnie na biegi długie. Szkoda tylko straconych 5 lat kariery, (które się nie wrócą) u poprzedniego trenera, gdzie męczyłam się ciągle na 800m. Rekord na 5000m, który straciłam pozostał w klubie, nie mam do Ani żalu, że go poprawiła, a dowodem na to jest nasza bardzo dobra współpraca podczas wspólnego biegu jak i kilku poprzednich.

AURA - Pogoda była wymarzona, a o tej porze roku to już rzadkość. Stawka rywali też dobra, więc pozostało nam tylko biegać i uzyskać dobre wyniki. Na pewno najbardziej wartościowy jest wynik Magdy na 800m (2.08,53), ale i pozostałe Arka i Daniela na 1000m, Justyny i Ani na 5000m oraz Grzesia nie są dużo słabsze. Co ciekawe pomimo końca sezonu zawodnicy są w dobrej formie, a świadczy to o dobrym rozłożeniu obciążeń i lekkim treningu. W innych klubach już dawno zawodnikom forma zeszła. Za tydzień chyba ostatni start i czas odpocząć…bo sezon 2007 czeka.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę