Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Sukcesy lekkoatletów

Główne zdjęcie
Anna Pruszkowska i trener Andrzej Korytkowski

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego PREFBET Śniadowo podczas rozegranego w minioną niedzielę (3 września) Mitingu Warszawskiego. Był to kolejny pod względem wyniku udany występ Anny Pruszkowskiej, która wystartowała tym razem na dystansie 2 km z przeszkodami uzyskując wynik 6.52,00 co jest Rekordem Województwa i pierwszą klasą sportową. To kolejny 16 rekord poprawiony przez tą zawodniczkę w biegach na średnich dystansach.

Można powiedzieć o Ani, że jest multirekordzistką, brakuje jej jeszcze rekordu woj. i  na 3km i 5km (posiada już rekordy na 1000m, 1500, 1 Milę, 1500 z przeszkodami i 2000 z przeszkodami) co będzie miała okazję poprawić na najbliższych zawodach. Później damy jej odpocząć.

Bardzo dobrym rezultatem poszczycić się może Arkadiusz Wojno w biegu na 800m wygrywając z wynikiem gorszym od Rekordu Województwa Juniorów Młodszych zaledwie o 59setnych sekundy – 1.54,60. Nadmienić trzeba, iż Arek by uzyskać tak dobry czas poświęcił tylko kilka ostatnich treningów. Na co dzień bowiem startuje na dystansach o połowę krótszych – 400 i 200m. Tym bardziej, że ma na poprawienie tego rekordu jeszcze rok, a przy tym co już osiągnął nie szykując się specjalnie do tego dystansu jest to na pewno w zasięgu jego możliwości. A ten wynik pokazuje jak wielki talent ma Arek.

W biegu sprinterskim na 400m powrócił do domu z rekordem życiowym Paweł Olszewski uzyskując czas 50.57. O Pawle można powiedzieć tylko tyle, że zawsze walczy do końca i w całej mierze zasłużył na ten wynik.

Natomiast Magdalena Stankiewicz w biegu również na 400m wygrała z wynikiem 57.00 pokonując rywalki starsze o kilka lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę