Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Odwieszają rękawice...

Po ośmiu latach przerwy w Łomży ponownie będzie można trenować boks. Wraz z początkiem roku szkolnego działalność rozpoczyna Bokserski Klub Sportowy „Tiger”. Zbigniew Maleszewski, który ponownie będzie szkolił młodych adeptów boksu liczy, że tak jak przed laty sport ten przyciągnie dziesiątki spragnionych boksowania łomżan.

- Boks w Łomży był zawsze popularny – mówi Zbigniew Maleszewski, który w latach 90-tych prowadził klub bokserski, i teraz wraz z ówczesnymi swoimi wychowankami chce go odbudować.
- Wówczas trenowało u mnie około 50 osób. Osiągaliśmy sukcesy nawet na arenie ogólnopolskiej -   dodaje wspominając choćby Piotra Dołęgowskiego – kilkukrotnego Mistrza Polski w boksie. - Piotr będzie mi pomagał w prowadzeniu zajęć – mówi Maleszewski z dumą podkreślając że to jeden z jego wychowanków.
Sam Zbigniew Maleszewski ma także sukcesy na ringu. Swego czasu zdobył Puchar Polski w kick-boxing'u. Podczas zajęć w Bokserskim Klubie Sportowym „Tiger” będzie można ćwiczyć zarówno boks jak i kick-boxing.  
Jak podkreśla Maleszewski nawiązanie w nazwie klubu do najlepszego polskiego boksera nie jest przypadkowe. Dariusz Michalczewski nie raz powtarzał, że chce promować boks w małych miastach... Być może w Łomży do boksowania „Tiger” będzie zachęcał osobiście. Twórcy BKS „Tiger” pracują nad „ściągnięciem” mistrza do miasta.
- Być może uda ma się to zrobić jeszcze we wrześniu -  mówi Maleszewski.      

Niemniej zajęcia w BKS „Tiger” - zarówno z dziewczętami jak i chłopcami – zaczynają się już we wrześniu. Mają być prowadzone wieczorami (od godz. 17.00) w poniedziałki, środy i piątki w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 4 przy ul. Kieszkowej w Łomży.  
Pierwsze spotkanie organizacyjne już w najbliższy poniedziałek (4 września) o godz. 17.00 w SP nr 4. Organizatorzy zapraszają dzieci (od lat 10) i młodzież chcącą iść w ślady słynnego „Tiger'a”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę