Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

W Perspektywie będą tu trzy....

...mowa o supermarketach. Właśnie rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy kolejnych dużych sklepów na osiedlu południe. W odległości zaledwie kilkunastu, czy kilkudziesięciu metrów od siebie mają funkcjonować aż trzy duże sklepy. Prace przy budowie pierwszego z nich rozpoczęto jesienią ubiegłego roku, ale zima ostudziła zapędy inwestorów tak bardzo, że do tej pory jeszcze robotnicy na budowę nie powrócili. Przyczyną tego nie są złe warunki klimatyczne, a chęć zmiany planów inwestycji. Sklep ma się “wyciągnąć” o jedno przęsło – czyli jakieś 200 mkw.


Tymczasem we wtorek po południu na plac obok budynku po Telekomunikacji przywieziono kontenery i pierwsze elementy ogrodzenia budowy kolejnych wielkich sklepów. Zgodnie z zapowiedziami mają stanąć tu dwa sklepy lubelskich przedsiębiorstw Elpro i Stokrotka. Powierzchnia każdego z tych sklepów ma nie przekraczać 2000 mkw.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę