Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Odpowiedż Marszałka

W poprzednim numerze „Głosu Nowogrodzkiego” przedstawiliśmy Państwu list otwarty do Marszałka Województwa Podlaskiego z prośbą o interwencję w sprawie przebudowy mostu na rzece Pisie.

 W poprzednim numerze „Głosu Nowogrodzkiego” przedstawiliśmy Państwu list otwarty do Marszałka Województwa Podlaskiego z prośbą o interwencję w sprawie przebudowy mostu na rzece Pisie. W dniu 21.04.2006r otrzymaliśmy odpowiedź, z której wynika, że Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zamierza zrealizować przebudowę mostu przez rz. Pisę w m. Morgowniki oraz skrzyżowania ulic Stacha Konwy i Miastkowskiej, w ramach jednego dużego projektu drogowego, obejmującego przebudowę odcinka dróg wojewódzkich Nr 645 Myszyniec – Dęby –Nowogród - Łomża i Nr 648 Miastkowo – Nowogród – Morgowniki – Korzenne – Stawiski - Przytuły. Czynione są starania by najpóźniej do końca III kwartału br. uzyskać wszystkie niezbędne decyzje o pozwoleniu na budowę. Projekt planuje się zrealizować z udziałem środków
finansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, które maja być wdrożone i funkcjonować w latach 2007-2013. Ze względu na zły stan techniczny mostu przez rz. Pisę w Morgownikach i brak wydzielonych ciągów pieszych w rejonie skrzyżowania dróg w Nowogrodzie, co ujemnie rzutuje na warunki bezpieczeństwa ruchu drogowego, Zarząd Dróg wstępnie zaproponował, by inwestycję wykonać już w latach 2007-2008.
 W imieniu mieszkańców Nowogrodu i Morgownik Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu pragnie podziękować Panu Marszałkowi Województwa Podlaskiego za wyjaśnienie sprawy istotnej dla naszych mieszkańców.  Redakcja  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę