Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zabytkowe auta na ulicach Łomży

Zloty Pojazdów Zabytkowych Automobilklub Łomżyński organizuje od 10 lat. Przyjeżdża na nie kilkadziesiąt załóg z całej Polski. Tegoroczny, 11 Zlot zaplanowany jest na 23 - 25 czerwca 2006. Co roku przygotowujemy cały scenariusz, w którym planujemy jaką część naszego regionu pokazać uczestnikom Zlotu i jakie konkurencje przygotować.

W sobotę rano uczestnicy Zlotu pojadą swoimi samochodami do Twierdzy Osowiec. Droga będzie pokonywana wg specjalnego rozkładu, który otrzyma każda załoga. Dotarcie w odpowiednim czasie we właściwe miejsce będzie punktowane. W Osowcu zaplanowane jest zwiedzanie bunkrów.

Przy Twierdzy uczestnicy Zlotu staną się także świadkami ... Ale to jest tradycyjna już niespodzianka. Każdego roku
jeden punkt programu Zlotu nie jest podawany uczestnikom. W 2005 roku niespodzianką było... zwiedzanie Zakładu Karnego i zamknięcie w celach. Na szczęście więzienie opuścili wszyscy zlotowicze:) Otrzymali także specjalne nagrody - zamiast pucharów - Kraty Dyrektora Więzienia wykonane przez osadzonych.

Po walkach uczestnicy Zlotu wracają do Łomży. W niedzielę, przed Hotelem Baranowski w Piątnicy odbędzie się Konkurs Elegancji i wybrany zostanie najładniejszy samochód Zlotu. Później uczestnicy pojadą do WORDu. Sprawdzą swoje umiejętnosć i z Ośrodka przejadą konwojowani przez policję ulicami Łomży. Parada Starych Samochodów tradycyjnie już skończy się na Starym Rynku gdzie uczestnicy będą musieli wykazać się sprytem i zręcznością :) Wręczone zostaną także nagrody


  
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę