Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dziewczęta z SKTS Łomża 3. na Olimpiadzie w Ostródzie

Drużyna dziewcząt w składzie Monika Narolewska i Weronika Łuba z SKTS Łomża trenowana przez Wacława Tarnackiego i Alinę Żelazną zajęła3 miejsce podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tenisie Stołowym rozgrywanej w Ostródzie. W walce o podium łomżanki pokonały reprezentację MLKS Odra Głoska Księginice 3 : 2.

Lepsze do łomżanek okazały się tenisistki z Nadarzyna, które zajęły 1. miejsce przed zawodniczkami z Gdańska.

Grając w deblu łomżanka Monika Narolewska wraz z Roksaną Załomską chociaż prowadziły po dwóch setach przegrały mecz półfinałowy 2:3 i zajęły miejsca 3-4. Jak powiedział wiceprezes POZTS Wacław Tarnacki - występ podlaskich tenisistów na OOM można uważać za duży, a nawet największy sukces w ostatnich latach. Gra deblowa dziewcząt pozostawiła pewien niedosyt, bo stan meczu 2:0 dawał nadzieję na wejście do finału.

W turnieju indywidualnym Monika Narolewska z SKTS Łomża zajęła miejsca 17-24.

Wojciech Bobowski
Członek Zarządu POZTS
www.pozts.strefa.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę