Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tenisistki stołowe z Łomży czwarte w II lidze

Tenisistki stołowe SKTS Wałkuscy Łomża utrzymały się na 4. miejscu w II lidze kobiet. Jak poinformował trener SKTS Łomża - Wacław Tarnacki we wtorek jego podopieczne uległy liderkom rozgrywek grupy awansowej II ligi - LUKS Orneta 2 : 8. Wczoraj zaś zremisowały z LKS WEL Lidzbark 5 : 5.

W pierwszym - wtorkowym spotkaniu po jednym punkcie dla Łomży zdobyły: Monika Narolewska i Weronika Łuba. W rozgrywce z LKS WEL Lidzbark punkty dla SKTS-u wywalczyły zawodniczki grające przy drugim stole - Agnieszka Antolak - 2,5 pkt i Edyta Szabłowska - 2,5 pkt. Tym wynikiem zespół z Łomży utrzymał się na 4. miejscu w II lidze kobiet na zakończenie sezonu 2005/2006.

Wojciech Bobowski
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę