Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Lekkoatleci biegają w terenie

Na dobre ruszyła lekkoatletyczna „karuzela”. Zawodnicy Klubu Sportowego Prefbet-Sonarol Łomża w ostatni weekend zanotowali kilka ciekawych startów.

Justyna Korytkowska zwyciężyła w  biegu ulicznym w Gołdapi podczas 46 Zdrojowego biegu zwycięstwa na 10km, jej czas to 37minut i 11 sekund.

Iwona Bernardelli „pozazdrościła” koleżance i również zajęła pierwszą lokatę na 3000 metrów (9:50,07 sek.) podczas Piaseczno Mazovia Track Cup 2024 - Memoriał  Kusocińskiego i Kostrzewskiego.

W Białymstoku w PKO Białystok PÓŁMARATON 4-ty na linii mety zameldował się Andrzej Leończuk uzyskując czas 1:11,01 .

Belgijskie Duffel to miejsce startu naszego oszczepnika Damiana Budziszewskiego, któremu zwycięstwo zapewnił wynik 57,84m.

Kilka kolejnych osób zaprezentowało się na warszawskim AWF-ie podczas Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego 2024. 

Martyna Krawczyńska zwyciężyła w biegu na 2000 metrów z przeszkodami z bardzo dobrym wynikiem 6:29,86sek. a w tym samym biegu Wiktoria Grabowska przybiegła 3-cia z rekordem życiowym  7:56,69sek.. Natomiast Piotr Dąbrowski był 4-ty na 600metrów a jego wynik 1:20,98sek. to nowy rekord województwa podlaskiego U23. Junior młodszy Konrad Zaleski  w swojej kategorii zajął drugie miejsce na 800 metrów uzyskując rekord życiowy  1:59,33 sekundy.

Kolejne starty lekkoatletów już w najbliższy weekend.

źródło: KS Prefbet-Sonarol

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę