Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Mechaniak Łomża - 3 drużyna w woj.podlaskim

W Białymstoku zostały rozegrane finały woj.podlaskiego w koszykówce chłpoców szkół średnich. Drużyna z Łomży wywalczyła brąz w tegorocznych rozgrywkach. Mistrzem naszego województwa została szkoła Norwid IV LO Białystok.

W turnieju wzięły udział drużyny które zajęły miejsca od 1 do 4 w rozgrywkach 1 ligi szkolnej woj.podlaskiego. Mamy nadzieję, że do przyszło rocznych finałów awans wywalczą sobie wszystkie trzy łomżyńskie zespoly które wystartują w rozgrywkach 1 ligi.

Grisza

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę