Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pierwsze starty biegaczy

O pierwszych w tym roku startach swoich zawodników informuje KS PREFBET-SONAROL Łomża. Piotr Łobodziński wystartował w hiszpańskim półmaratonie, a Monika Dubielli zaczęła rok udanymi startami w Polsce.

Przebywający od tygodnia na obozie sportowym w Hiszpanii Piotr Łobodziński w niedzielnym półmaratonie ustanowił swój nowy życiowy rekord. Od tej pory dystans 21,1 km pokonał w czasie 1:07:44. 

„Był to mocno obsadzony bieg w nadmorskiej miejscowości Santa Pola koło Alicante. Zwycięzca z Etiopii przeciął linię mety z czasem 59:58, natomiast czas Łobodzińskiego pozwolił na zajęcie 18 miejsca” - czytamy w komunikacie. 

W ten sposób biegacz przygotowuje się do debiutu na dystansie maratońskim, który ma nastąpić 4 lutego w hiszpańskiej Murcji lub 18.02 w Sevilli. 

Warto przypomnieć, że Łobodziński specjalizuje się w towerruningu, czyli biegu po schodach, a w minionym roku zwyciężył w finale Towerrunning Tour 2023. 

Bardzo dobrze wypadły starty nowej zawodniczki PREFBETU-SONAROL Moniki Dubielli. Ubiegłoroczna dwukrotna v-ce mistrzyni Polski na 5 i 10 kilometrów, pobiegła na na 1000 metrów. Najpierw w ubiegłym tygodniu wygrała 1. Ogólnopolskie Zawody Halowe w Toruniu (2:53,68sek.), a w miniony weekend w Spale  podczas Ogólnopolskiego Halowego Mitingu ŁOZLA przybiegła na 4-tej pozycji z nowym rekordem życiowym 2:50,32sek.

Oprócz wspomnianego Piotra Łobodzińskiego w Sevilli trenuje Iwona Bernardelli. Z kolei na trening wysokogórski w kenijskim Iten wyjechała trójka kolejnych zawodników: Justyna Korytkowska, Martyna Krawczyńska i Piotr Dąbrowski. 

Grupa młodszych zawodników będzie trenować na hali lekkoatletycznej w Spale.

źródło: KS PREFBET-SONAROL 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę