Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Chcą wesprzeć w treningach i marzeniach

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Gruszfeld i Firma MT Tarasy zostali sponsorami Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. To docenienie wyników i chęć wsparcia zawodników w ich rozwoju, podkreśla trener.

Z początkiem 2024 roku do klubu dołączyło dwóch nowych sponsorów, którzy chcą wesprzeć biegaczy w ich pracy, treningach oraz marzeniach – czytamy w komunikacie KS PREFBET-SONAROL. 

Ośrodek Szkolenia Kierowców Mariusz Gruszfeld zaoferował się wesprzeć podopieczną trenera Andrzeja Korytkowskiego - biegaczkę Martynę Krawczyńską sportową nadzieję w jej przygotowaniach do tegorocznego sezonu. „Pan Mariusz Gruszfeld już wcześniej okazjonalnie wspierał Martynę a teraz chce robić to systematycznie, co na pewno bardzo pomoże w osiąganiu przez nią wyższych wyników sportowych” - kwituje trener. 

Firma MT Tarasy, której właścicielami są Panowie Michał Niebrzydowski i Mieczysław Domitrz, wyrazili chęć wsparcia zawodników młodszych, którzy jeszcze nie osiągnęli wybitnych sukcesów. „Są utalentowani i zapewne w przyszłości odpłacą się „wynikowo” za pomoc jaką dostaną od nowego sponsora klubu” - pisze Andrzej Korytkowski.  MT Tarasy jak sama nazwa wskazuje to znana nie tylko w Łomży firma trudniąca się wykonywaniem zabudowy oraz tarasów. OSK Mariusz Gruszfeld, to czołowa marka nauki jazdy w Łomży oraz w Warszawie. 

„Mam nadzieję, że to są osoby dające przykład następnym dobrym ludziom i firmom, które będą chciały wziąć udział w tworzeniu czegoś wielkiego. Impulsem do pomocy były artykuły na temat Martyny Krawczyńskiej i jej potrzeb oraz wybitne wyniki osiągane przez nasz klub, dlatego nadal zapraszamy chętnych do współpracy i pomocy na rzecz jeszcze lepszych wyników i sukcesów naszych łomżyńskich lekkoatletów” - pisze Andrzej Korytkowski w przesłanej informacji. „My nie obiecujemy, My działamy!”

źródło: KS PREFBET-SONAROL

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę