Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Gazeta Bezcenna nr 128

Kaci na ulicach

Dwóch bandytów trafiło za kraty za maltretowanie 15-latka. Sześciu kolejnych powinno tam trafić za skatowanie 17-latka. Pierwszych policja zatrzymała tydzień temu - przez ponad rok znęcali się nad gimnazjalistą. Kolejnych bandytów ujęto wczoraj. Poprzedniej nocy w centrum Łomży katowali nastolatka, bo nie miał papierosa.

Wydawałoby się, że Łomża to spokojne miasteczko. Z danych policyjnych i prokuratorskich wynika, że w mieście i najbliższej okolicy przestępczość spada. W 2005 roku do Prokuratury Rejonowej w Łomży wpłynęło o 600 spraw mniej niż przed rokiem... I co z tego. W nocy z wtorku na środę 17-latek został brutalnie pobity przez grupę nieco starszych wyrostków. Kaci skakali po nim, kopali i bili go niemalże w samym centrum miasta. Jak podkreśla Krzysztof Leończak rzecznik łomżyńskiej policji, masakrę urządzono mu w okolicach byłego szpitala przy ul. Skłodowskiej. Powód?! Nie miał papierosa...! Nastolatek przebywa w szpitalu. Ma krwiaka wewnątrzczasz-kowego, stłuczenie mózgu i pęknięte kości twarzy...

Jeszcze wczoraj policjantom udało się zatrzymać pięciu z sześciu oprawców. Dziś mają trafić do prokuratury ... i przed sąd.
Jak się okazuje katów w Łomży jest więcej. Od ubiegłego tygodnia w tymczasowym areszcie przebywa dwóch 19-latków, którzy przez ponad rok maltretowali 15-latka. Ucznia jednego z łomżyńskich gimnazjów w ten sposób chcieli zmusić do kradzieży dla nich. Gdy odmawiał bili go... a nawet złamali mu palec!


****
POSŁUCHAJ Przebieg napadu na 17-latka dla Radia Nadzieja relacjonuje Prokurator Rejonowy w Łomży Jacek Cholewicki (.mp3 350KB)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę