Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Sukcesy lekkoatletów na mistrzostwach Polski

Marzena Banach, Magdalena Stankiewicz i Arkadiusz Wojno to młodzi sportowcy z Łomży i najbliższej okolicy, którzy stawali na podium lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych. Mistrzostwa z udziałem 845 zawodników z ponad 170 klubów rozegrano w Spale.

Najlepiej rywalizujących w Spale naszych lekkoatletów spisała się Marzena Banach. W konkurencji skok w dal reprezentantka LKS Narew Łomża z wynikiem 5 m 82 cm zajęła pierwsze miejsce.
Bardzo dobrze zaprezentowali się także reprezentanci LUKS Prefbet Śniadowo. Reprezentantka tego klubu Magdalena Stankiewicz w biegu na 600 metrów zajęła 3 miejsce. Trzecie miejsce w biegu na 600 metrów zajął także jej klubowy kolega Arkadiusz Wojno.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę