Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zapaśnicy HERKULESa na podium

Sześciu młodych zapaśników z Uczniowskiego Klubu Sportowego HERKULES działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży zajęło miejsca na podium podczas rozgrywanego w sobotę w Grajewie XIV Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego o Puchar Prezesa Zarządu PFLEIDERER Grajewo S.A. W sumie w turnieju wzięło udział około 100 zawodników z Polski i Litwy.

W turnieju startowali zawodnicy urodzeni w latach 1992 – 94 roku oraz 1995 roku. Wśród setki zapaśników było także 9 reprezentantów UKS HERKULES z Łomży. Wśród chłopców bezkonkurencyjni byli zawodniczy z Litwy, którzy wygrali w 9 z 10 kategorii wagowych. Łomżanie: Radosław Wacławek (kategoria do 32 kg) Mariusz Tymiński (kat. do 85 kg) i Karol Mieczkowski (kat. do 53 kg) wywalczyli drugie miejsca, a Łukasz Bajaka (kat. do 47 kg)
Rafał Gardocki (kat. do 53 kg) i Paweł Rogowski (kat. do 66 kg) trzecie miejsca.
W sumie drużynowo UKS HERKULES zajął piąte miejsce.
Warto jednak dodać, że pierwsze, drugie i czwarte zajęły kluby z Litwy. Spośród polskich klubów wyżej na trzeciej pozycji sklasyfikowano MOSiR Płyty Grajewo.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę