Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Długie 3 sekundy w biegu na 38 piętro

Piotr Łobodziński zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL zajął 2 miejsce w biegu na Szczyt Rondo 1. Wygrał reprezentant Malezji, a Piotr na 38 piętro był wolniejszy o 3 sekundy.

- Jestem zadowolony ze swojego biegu. Wiadomo szkoda tych 3 sekund, ale dzisiaj musiałem uznać wyższość rywala. Fajnie było wrócić do rywalizacji na schodach i poczuć to specyficzne zmęczenie, kwas mlekowy i smak krwi w ustach na mecie – mówił po biegu zawodnik łomżyńskiego klubu.

W sobotę 18 marca po raz 11. odbył się kultowy bieg na Szczyt Rondo 1. Zawodnicy z całego świata ścigali się w biegu  po  schodach na 38 piętro warszawskiego biurowca. W tym roku zawodnicy biegali dwukrotnie po 842 stopniach, a o końcowej klasyfikacji decydowała suma czasów.  Wygrał faworyt, lider Pucharu Świata Malezyjczyk Soh Wai Ching. 

Drugie miejsce ze stratą 3 sekund zajął prowadzający na schody po dość długiej przerwie - Piotr Łobodziński zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL. Podium uzupełnił Włoch, Fabio Ruga.

 

Wyniki:

1. 7.24 Wai Ching Soh(Malezja)

2. 7.27 Piotr Łobodziński (Polska)

3. 7.36 Fabio Ruga(Włochy)

 

źródło: KS Prefbet-Sonarol

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę