Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Drogie Czytelniczki i Czytelnicy,

trzymacie w rękach tysięczny numer „Gazety Bezcennej”. Od prawie 20 lat do spożywczaków i nie tylko dostarczamy „Bezcenną”. Co tydzień piszemy o sprawach istotnych dla Łomży, dla regionu i dla Was, o czym informujecie nas w mailach, telefonicznie lub osobiście.

Tysiączek to byłaby niezła sumka, może i lepsza niż okrzyczane 500+. Przez minione dwie dekady „Bezcennej” ludność Łomży skurczyła się o około 2 - 3 tysiące, a płaca minimalna w Polsce wzrosła o 2 650 zł, czyli o ponad 300%. Staliśmy się jako populacja bogatsi, a dostępna od początku za darmo „Gazeta Bezcenna” ciągle ma grono wiernych Czytelniczek i Czytelników. To przez Was, dla Was i dzięki Wam istniejemy. Poza zainteresowaniem proponowanymi tematami, sami Państwo sygnalizujecie wiele ważnych dla naszego miasta spraw. Bez czytających 4lomza.pl Gazety Bezcennej, być może, wiele spraw nigdy nie ujrzałoby światła dziennego. Dziękujemy. 

Dziękujemy także reklamodawcom, którzy ciągle dostrzegają możliwy do wykorzystania w ich biznesach potencjał „Bezcennej”. 5-tysięczny nakład, jaki nasz tygodnik łomżyński ma od początku, drukuje Libra-Print, nie zdzierając z bezpłatnego periodyku.

Przyszłość niesie wiele wyzwań. Życzymy Państwu i sobie nadziei na coraz lepsze tygodnie, a jeśli tak duża inflacja się utrzyma, to także 1000+ każdemu do pensji. 

 

Marek Maliszewski

redaktor naczelny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę