Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 08 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tomek najlepszy do lat 16 w Turnieju Niepodległości 2022 w Szachach Szybkich

Bardzo dobrze spisał się Tomek Obrycki podczas rozgrywany, w Warszawie Turnieju Niepodległości 2022 w Szachach Szybkich. 11-letni reprezentant Łomży zwyciężył w kategorii do lat 16.

Świętowanie 11 listopada przybiera różne formy. Tradycyjnie do Centrum Olimpijskiego w Warszawie  Turniej Niepodległości w Szachach Szybkich przyciąga najlepszych zawodników z Polski. Zanim 183 szachistów rozpoczęło zmagania, odśpiewano hymn państwowy by wspólnie uczcić 104 rocznicę odzyskania niepodległości. 

W zawodach do rozegrania było 9 partii w formule 10 min dla zawodnika oraz dodatkowo 5 sek. po każdym posunięciu.

11-letni Tomek Obrycki, uczeń Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży, zawodnik Klubu Sportowego Elbrus Łomża zaprezentował się rewelacyjnie i zajął w stawce 183 uczestników 6-ste miejsce. Został najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Łomży. Sukces jest tym cenniejszy, że podopieczny Vafy Mammadova ze swoim rankingiem szachowym do turnieju przystępował z 56 numerem startowym. Tomek po rozegraniu 9 partii zdobył 7 pkt, wygrywając 6 pojedynków, 2 remisując i 1 przegrywając.

Tomek okazał się w stawce 46 zawodników najlepszym juniorem (do 16 lat). 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę