Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Medale „Medyka” w Warszawie

Udanie wystartowali zwodnicy Akademii Sportu Medyk w Taekwondo Olimpijskim. Na rozgrywanym w Warszawie turnieju zdobyli jeden srebrny i dwa brązowe medale.

W hali AWF Warszawa w minionej niedzieli odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Warsaw Cup 2022 w Taekwondo Olimpijskim. W międzynarodowych zawodach wzięło udział  ponad 250 zawodników. Dobrze zaprezentowali się reprezentanci łomżyńskiego klubu Akademia Sportu Medyk.

W kategorii kadet łomżyniacy zajęli dwa miejsca podium: Alan Grądzki zajął drugie miejsce, a Bartosz Jadacki trzecie. W kategorii młodzika trzecie miejsce przypadło Oskarowi Borkowskiemu.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
mm
pon, 17 października 2022 09:48
Data ostatniej edycji: pon, 17 października 2022 10:36:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę