Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Suzuki Boxing Night 17: Polacy pokonali Rumunię, zawodowe wygrane Niedźwieckiego i Bołoza.

Polscy bokserzy wygrali z Rumunią 12:2 na piątkowej gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży. W walkach zawodowych Andrzej Wawrzyk przegrał przez nokaut z Michałem Bołozem, a Tomasz Niedźwiecki pokonał na punkty Krzysztofa Stawiarskiego.

Nie udał się powrót na ring po 6-letniej przerwie Andrzejowi Wawrzykowi (33-2, 19 KO). W drugiej rundzie walki w wadze ciężkiej został potężnie znokautowany przez Michała Bołoza (4-4-3, 4 KO).

Emocjonujący pojedynek, również na zasadach pięściarstwa profesjonalnego, stoczyli Tomasz Niedźwiecki (1-0), brązowy medalista Mistrzostw Europy w wadze 86 kg, i Krzysztof Stawiarski (2-4, 2 KO). Równo z gongiem kończącym pierwszą rundę Tomasz Niedźwiecki posłał na deski Krzysztofa Stawiarskiego, a również w kolejnych starciach wyprowadzał mnóstwo silnych ciosów. Triumfował po 6 rundach 60:54, 60:54, 59:55.

W meczu Polska – Rumunia, na gali organizowanej przez Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland, Biało-Czerwoni zdecydowali triumfowali 12:2.

Przed czasem Jakub Słomiński (51 kg), który podobnie jak Tomasz Niedźwiecki wywalczył brąz na ME w Armenii, pokonał Roberta Patera Adalberta.

Na punkty jednogłośnie wygrywali Paweł Brach (57 kg) z Eusebiu Tarzomanem, Ilia Bader (60 kg) z Andrei Gavae, Damian Durkacz (71 kg) z Sebastianem Nitu, Bartosz Gołębiewski (80 kg) z Florinem Serbanem i Mateusz Bereźnicki (92 kg) z Emuanelem Micanem, zaś Oliwier Zamojski (63,5 kg) przegrał z Romanem Samuelem 1:2.

źródło: materiały prasowe organizatora

Foto:
Foto:
Foto:
mm
so, 01 października 2022 19:04
Data ostatniej edycji: so, 01 października 2022 19:33:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę