Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Hexabank

Hanna Ceronek z Warszawy wygrała Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Hexabank CUP. W finale zawodniczka 6/1 6/3 pokonała Alicję Strugacz.

Marysia Jankowska tenisistka z Łomży dotarła do półfinału w grze singlowej, Iza Waldzińska z Łomży wspólnie z Amelią Artemiuk z Białegostoku wygrały debla. Łomżynianka Magda Biedrzycka w parze z Elizką Tarasewicz zajęły drugie miejsce.

Turniej Hexabank CUP jest cykliczną imprezą sportową rozgrywaną na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomzy. Organizatorem Turnieju był UKS Return Łomża. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście tenisistek a nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Polskiego Związku Tenisa Pan Janusz Sewastianow.

źródło: UKS Return

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę