Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

ŁKS prowadzi w tabeli IV ligi

Główne zdjęcie
Rafał Maćkowski (fot. archiwum)

ŁKS 1926 Łomża po wygranym 7:0 spotkaniu z Czarni Czarna Białostocka objął prowadzenie w tabeli IV ligi grupy podlaskiej. Bohaterem spotkania został Rafał Maćkowski, który strzelił 5 bramek.

Sześć spotkań rozegrał ŁKS 1926 Łomża do tej pory w rundzie jesiennej. Co prawda w pierwszym spotkaniu łomżyńska drużyna zanotowała porażkę, ale w kolejnych pięciu spotkaniach już pewnie zwyciężała. 

- Krok po kroku dążymy do celu i wszystko dobrze się układa -  mówi prezes łomżyńskiego klubu Damian Polnicki.

Po sobotnim meczu ŁKS z dorobkiem 15 punktów objął prowadzenie w tabeli i o punkt wyprzedza Wigry Suwałki. Trzon zespołu z rundy wiosennej jak widać dobrze sobie radzi w tej rundzie na boisku. Bohaterem sobotniego spotkania był niewątpliwie Rafał Maćkowski, który zdobył 5 bramek, w tym cztery z nich wpadły w ciągu 9 minut. Dodajmy, że pierwszego gola zdobył Patryk Szymański, a drugiego Patryk Dobrowolski. CPO warte podkreślenia, łomżyniacy nie stracili gola w tym spotkaniu. 

Za tydzień w sobotę ŁKS zagra z drużyną z czoła tabeli. Łomżyńską drużynę podejmie KS Wasilków, który mocno wzmocnił się przed rundą. Prezes ŁKS-u spodziewa się trudnego spotkania, ale „jedziemy po zwycięstwo” - mówi.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę